Header image  
videograafia  
 
 

Uudised

 

15.03.2010
Edaspidi kõik uudised Vimps Productions Facebook lehel.

Hakka fänniks ning ole kõige uuega operatiivselt kursis.

 

12.10.2009
Suure sammu edasi kvaliteedi ja huvitavama võttetehnika suunas aitab astuda järgmine Steadicam mudel Steadicam Pilot. Võrreldes oma väiksema venna Merliniga annab Pilot'i puhul palju stabiilsust juurde operaatori ja kaamera vaheline minimaalne füüsiline kontakt. Põgusa ülevaata sellest tootest saab järgnevast videost:

20.06.2009
Nüüdsest võimalik teha videosalvestused kõrgresolutsioon ( HD) ning saada lõpptulemus Blu-ray formaadis BD diskil.

08.12.2008
Huvitavalt liikuvaid ja lendlevaid kaadreid aitab nüüdsest teha Steadicam Merlin videokaamerastabilisaator. Tegemist on Hollywood'is kasutatavate stabilisaatorite kõige väiksema vennaga. Tööpõhimõte ja näidisvideod võib leida tootja kodulehelt.

04.07.2008
Saage tuttavaks masinapargi uue liikmega - Turntable. Maakeeli on tegemist nö. pöörleva lauaga, mille abil hea teha videoklippe erinevate väiksemate toodete presenteerimiseks. Senise foto asemele kodulehel saab asetada nüüd videoklipi, mis annab tootest hetkega 360 kraadise ülevaata iga nurga alt. Näidisvideot vaata Tehtud tööd alajaotusest.

26.03.2008
Nüüdsest on masinapargis professionaalne Canon'i kaamera XH-A1 (täpsem info Canon'i kodulehel), mis võimaldab teha videosalvestused kõrgresolutsioon HD formaadis. Lõpptulemus jääb väga selge ja loomutruu. Eriti suure eelise annab HD formaat videode puhul, mida on soov vaadata/näidata suurel televiisoril või videoprojektoriga. HD videot on parim kasutada erinevate presentatsioonide sees, mis lähevad esitlemisele suurel ekraanil. Erinevad võimalused on väga laiad.

03.02.2008
Uue teenusena on lisandunud vanade fotonegatiivide ja värviliste diapositiivide skanneerimine arvutisse. Loe edasi...

16.10.2007
Videotervitus - seni kõigile tuttava e-kaardi asemel saad oma tervituse/õnnesoovi edastada videoklipina interneti vahendusel.

Kõigest täpsemalt kui kirjutad: vimps [at] vimps.ee

EST ENG
 
image 1